Praegu seda teksti kirjutades, olen ka oma uues kodus – seekord aga hoopis Kanadas

Praegu seda teksti kirjutades, olen ka oma uues kodus – seekord aga hoopis Kanadas

Ma olen Adel, tüdruk Viimsi Keskkoolist. Mais käisin Narvas vahetusõpilaseks ühe nädala venekeelses koolis. Elasin külg-külje kõrval perega, kellega sai suhelda vaid vene keeles ja magasin endavanuse superägeda tüdrukuga samas toas. Tõesti, olid hetked, mis olid päris hirmsad ja pidin korralikult pusima ütlemaks kõige tavapärasemaid fraase. Selline ma olengi, otsimas vürtsi halli uniseks tegevasse igapäeva. Ja vürtsi ma korralikult sain- see kogemus jääb mulle kauaks meelde ja loodan, et saan uuesti kogeda elu venekeelses keskkonnas, mis on nii lähedal, kuid erineb tohutult ja üllatab iga nurga peal. Nike Air Max 1 pas cher,Inimesed on seal hästi meeldivad, sain sealt kalli sõbranna, kellega nüüd suhtlen edasi. Kindlasti ei taha ma kogemata ära hirmutada- seal oli tegelikult väga lõbus ja mu pere oli hästi toetav ja vinge.

Hetkel, seda teksti kirjutades olen oma uues kodus armsa koera kõrval voodis- ja hoopiski mitte enam Eestis vaid Kanadas! Nimelt elan seekord terve aasta kodust eemal teise pere juures. Baskets Nike Air Max 90 pas cher,Saabusin siia viis päeva tagasi ja võrreldes eelmise õpilasvahetusega on nüüd palju kergem kohaneda teise keele ja uute inimestega. Mulle öeldakse pidevalt, et olen nii easy-going ja ei muretse üldse, aga ma ise tean, et see tuleb lihtsalt kogemusest. Ma tean täpselt, mida on mul vaja iseseisvaks eluks välismaal, suudan stressiga väga hästi toime tulla ja kõige tähtsam- suudan tänu sellele iga hetke täiega nautida.

Nii et kui sa tõesti tahad terve elu kodulinnas mööda saata, Air max 95 pas cher,siis pole sul kindlasti mõtet minna. Kuid kui soovid millegist ägedast osa saada ja ülikasuliku kogemuse saada, siis isiklikult oma kogemusest soovitan tugevalt.Nike Pas Cher Homme, Eriti kuna see toimub Eestis ja võrreldes teiste selliste kogemustega maksab mitte midagi.

Adel Müürsepp

Pole kommentaare

Kommenteeri