Võimas oli suusatada Talvepealinna radadel

Võimas oli suusatada Talvepealinna radadel

Olime sõbraga vahetusõpilased 14.-18. jaanuaril Otepää Gümnaasiumis. Oleme väga rahul selle võimalusega, mis meile anti – olla vahetusõpilased Talvepealinnas, Otepääl. Saime sel nädalal väga palju uusi kogemusi nii suhtlemisel kui ka teistsuguse keskkonnaga kohanemisel. Meie klassikaaslased ja klassijuhata olid väga sõbralikud ja vastutulelikud uues koolis õppimisel.

Suuri erinevusi ei olnud meie kooli ja Otepää Gümnaasiumi vahel, küll aga meeldis meile nende koolisüsteem, kus oli 55-minutiline söögivahetund, mille jooksul sai ennast piisavalt välja puhata, söömas käia ja oli võimalus ka hindeid parandada, kellel oli vaja. Kehalise kasvatuse tunnis saime käia Tehvandi suusamaratoni rajal suusatamas ja see oli vägev kogemus, kuna Räpina kandis puudub selline maastik ja veel sellised võimalused suusatamiseks.

Klassis toimus aktiivne õppimine ning kõik töötasid ilusti kaasa. Õpetajad olid õpetamisel tundega asja juures ja lihtne oli teemadest aru saada. Klassikaaslased olid väga sõbralikud ja lahked, paljudega saime ka headeks sõpradeks. Vahetusperekond oli väga meeldiv ja tore. Nad olid väga lahked ja jutukad ning võtsid meid vastu nagu omi lapsi.

Kõik oli väga tore, see avardas väga palju minu silmaringi ja heameelega läheksin kunagi tagasi või siis kuhugi teise kooli vahetusõpilaseks.

—————
Taimar Treier ja Oskar Johannes Laht
Räpina Ühisgümnaasium

Pole kommentaare

Kommenteeri